Angel Technology Electronics Co

شرکت الکترونیک فناوری شنژن فرشته

توزیع کننده قطعات الکترونیکی و سازنده PCBA

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, عامل
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
مارک های: ریزتراشه، دستگاه های آنالوگ (فناوری خطی، ماکسیم)، STMicroelectronics، XILINX، Intel (Altera)، Renesas، SiliconLabs، NXP، Mornsun
تعداد کارمندان: 20~200
فروش سالانه: 80 millions-500 millions
سال تاسیس: 2006
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت الکترونیکی فناوری شنژن فرشته از سال 2006 در هنگ کنگ تاسیس شد، شعبه ما در دره سیلیکون چین، شنژن واقع شده است.

 

شرکت الکترونیکی فناوری شنژن فرشته گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را دریافت کرده است.

 

ماموریت شرکت الکترونیکی فناوری شنژن فرشته همیشه ارائه قطعات الکترونیکی با کیفیت به تولیدکنندگان در سراسر جهان بوده است.در اوایل ما به کانال اصلی برای بسته شدن پروژه و جمع‌آوری موجودی برای توزیع‌کنندگان اصلی مانند Arrow Electronics و سازندگان قراردادی تبدیل شدیم.شرکت Angel Technology Electronics از آن زمان به بعد تامین قطعات با کیفیت بالا را از تولید کنندگان محلی در چین اضافه کرده است.

 

خط مشی فلسفی شرکت Shenzhen Angel Technology Electronics نوآوری است، نه محدود به تفکر ذاتی، بلکه همیشه به دنبال راه های جدید برای رفع نیازهای بازار است. بنابراین ما در ارائه خدمات یک مرحله ای قطعات الکترونیکی، PCB به مشتریان تخصص یافته ایم. و SMT از سال 2006، کمک به مشتریان نهایی برای تکمیل کارآمد پروژه کامل از جمله فرآیند تهیه لیست BOM و غیره.


شرکت الکترونیک فناوری شنژن فرشته همیشه مشتری محور بوده است تا فرصت محور.به این معنا - فرشته فناوری همیشه مسیری را انتخاب می کند که برای ارتباط بلندمدت با مشتری از دیدگاه کوتاه مدت بهترین است.به همین دلیل است که ما یکی از بالاترین امتیازهای حفظ مشتری را در میان توزیع کنندگان مستقر در چین داریم.

 

 

رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد:

از آنجایی که مشتریان ما در قلب نحوه کار ما هستند، در شرکت Angel Technology Electronic، هدف ما تامین قطعات الکترونیکی، تولید PCB، مونتاژ SMT است.

 

۲-نوآوری و خلاقیت:
ما بر این باوریم که نوآوری برای موفقیت ما اساسی است و ما افتخار می کنیم که به طور منظم با نوآوران صنعت و مشتریان خود برای تعیین استانداردهای جدید همکاری نزدیک داریم.در سال‌های اخیر، Angel Technology Electronics همکاری با شرکت‌های بیشتری را برای کشف فناوری‌های جدید در خانه هوشمند و PMIC آغاز کرده است.

 

مدیریت موجودی:
شرکت Angel Technology Electronics یک نرم افزار مدیریت انبارداری شخص ثالث و مدیریت موجودی IT را برای مشتریان فراهم می کند تا بتوانند به اتصال یکپارچه دست یابند.مالکیت قطعات تنها زمانی قابل انتقال است که مشتری از قطعات استفاده کند.

قطعات ورودی Angel Technology Electronic تحت بازرسی دقیق قرار گرفته اند و محصولات در استانداردهای ضد الکتریسیته ساکن، ضد رطوبت، ضد دمای بالا نگهداری می شوند و انبار به طور منظم برای ایمن سازی قطعات مورد آزمایش قرار می گیرد.

 

استاندارد حمل و نقل بسته بندی:
قطعات در حین حمل و نقل از نظر عملکرد آزمایش می شوند و بسته بندی باید ضد آب، ضد رطوبت و ضد ضربه باشد.در عین حال، فرشته فناوری الکترونیک با تعدادی از شرکت های باربری درجه یک بین المللی همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که قطعات شهرهای درجه یک و دو در آن روز تحویل داده می شود و روز بعد می رسد.کالاهای شهرهای درجه سه و مناطق دورافتاده را می توان در آن روز تحویل داد و تا دو روز دیگر به دست مشتری رسید.

 

شرکت Angel Technology Electronics از سال 2006 مشتاق توزیع قطعات الکترونیکی و ارائه دهنده راه حل های یکپارچه بوده است. ما همچنین یک تولید کننده PCBA با کارخانه خودمان هستیم که می توانیم بهتر به مشتریان خانه های هوشمند، ارتباطات، صنعت، الکترونیک خودرو و الکترونیک پزشکی و غیره خدمت کنیم.

 

تاریخ

شرکت الکترونیک فناوری فرشتهیک توزیع کننده جهانی قطعات الکترونیکی و سازنده PCBA است.از آنجایی که گروه از سال 2006 تأسیس شد، ما همیشه از فلسفه تجاری "بهترین محصول، بهترین شهرت، بهترین خدمات، قیمت مناسب" حمایت می کنیم، بر اساس کیفیت حرفه ای و حرفه ای بودن مداوم، اعتماد و حمایت اکثر تامین کنندگان و مشتریان را جلب می کنیم و به سرعت در حال افزایش هستیم. در رقابت شدید بازار

 

از سال 2003، شرکت Angel Technology Electronic با تمرکز بر فروش قطعات الکترونیکی به ویژه برای مدارهای مجتمع در شنژن، چین تاسیس شده است.

 

در آغاز سال 2006، فرشته فناوری بخش فروش تجارت خارجی در شنژن و هنگ کنگ تاسیس شد، به طور رسمی وارد بازارهای خارجی برای تمام سری های توزیع قطعات الکترونیکی شد.

دسته بندی محصولات ما شامل اجزای فعال (مدارهای مجتمع آی سی، تراشه های حافظه، دیودها، ترانزیستورها و غیره)، اجزای غیرفعال (خازن، مقاومت، سلف و غیره) و قطعات الکترومکانیکی (کانکتورها، دستگاه های سوئیچینگ و غیره) است.

 

تا پایان سال 2015 به بیش از 3000 تولید کننده داخلی و خارجی خدمات رسانی کرده ایم.ما متعهد به ارائه راه حل های زنجیره تامین قطعات الکترونیکی یک مرحله ای برای OEM (تولید کننده تجهیزات اصلی) و EMS (ارائه دهندگان خدمات تولید الکترونیک) و ODM (تولیدکنندگان طرح اصلی)، از جمله کمبود، یافتن سخت، منابع جهانی قطعات EOL، طولانی مدت هستیم. - سفارشات انعطاف پذیر مدت و کوتاه مدت کارخانه اصلی و توزیع کننده، یک سری راه حل لیست BOM و غیره.

 

در سال 2018، کارخانه ای را در شنژن راه اندازی کرد. هر ساله میلیون ها برد مدار در اینجا تولید می شود که خدمات برتر را برای الکترونیک خودرو، ارتباطات برق، اتوماسیون صنعتی، خانه های هوشمند و سایر صنایع در سراسر جهان ارائه می دهد.ما به بهبود کیفیت و خدمات خود ادامه خواهیم داد.رضایت مشتری و توسعه علم و فناوری انگیزه همیشگی ماست.

 

اکنون ما تجربه زیادی در تولید PCBA داریم. ظرفیت روزانه کارخانه PCB ما 1200 متر مربع است، ما می توانیم نمونه PCB یک طرفه، دو طرفه را در عرض 48 ساعت، PCB 4-8 لایه را در 3-5 روز کاری برای تولید انبوه تحویل دهیم. PCB دو طرفه، زمان سرب 3-7 روز کاری، 4-8 لایه 5-10 روز است.زمان تحویل سریع و سریع به طور پایدار به مشتری ما از سرعت تحقیق سریع برای اشغال بازار اطمینان می دهد.

 

از تامین قطعات الکترونیکی تا تولید بردهای مدار چاپی چند لایه، فناوری فرشته بهترین انتخاب شماست.ما به مشتریان خود خدمات ارائه قطعات الکترونیکی، ساخت PCB و مونتاژ PCB را ارائه می دهیم تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

سرویس

از آنجا که مشتریان ما در قلب نحوه کار ما هستند،شرکت الکترونیک فناوری فرشتههستندحرفه ایتامین قطعات الکترونیکی، تولید PCB، خدمات یک مرحله ای مونتاژ SMT را به مشتریان ارائه دهید.

 

فرشته فناوری الکترونیک شرکتدسته بندی محصولات شامل اجزای فعال (مدارهای مجتمع آی سی، تراشه های حافظه، دیودها، ترانزیستورها و غیره) و اجزای غیرفعال (خازن، مقاومت، سلف و غیره) و اجزای الکترومکانیکی (کانکتورها، دستگاه های سوئیچینگ و غیره) است. تولید PCB، SMT مونتاژ. ما می توانیم بهتر به مشتریان خانه های هوشمند، ارتباطات، صنعت، الکترونیک خودرو و الکترونیک پزشکی و غیره خدمت کنیم.

 

شرکت الکترونیک فناوری فرشتهصنعت به طور جدی محدودیت مواد خطرناک (ROHS) اتحادیه اروپا را برای ترویج محصولات سبز و زمین سبز اجرا می کند.

هشدار: قطعات الکترونیکی سرب دار تأثیر بالقوه ای بر سلامت انسان و آلودگی طبیعت دارند!

 

چین Angel Technology Electronics Co نمایه شرکت 0

تیم ما
فرشته فناوری الکترونیکCO.همواره از مدیریت سیستم مسئولیت پیروی کرده و به اصل حسن نیت پایبند بوده و روش های مدیریت علمی را به کار گرفته و نرم افزارها و مفاهیم پیشرفته مدیریتی را معرفی کرده اند.شرکت فرشته فناوری الکترونیک همیشه نگرش ها و جزئیات ما را برای تعیین همه چیز در نظر گرفته است.ما کاملاً واضح هستیم، فقط برای اطمینان از اینکه مشتریان، کارمندان، سهامداران سود می‌برند، شرکت‌ها می‌توانند سالم و پیوسته رشد کنند!
 
خط مشی فلسفه شرکتشرکت الکترونیک فناوری فرشته
 
چشم انداز شرکت:تبدیل شدن به تامین کننده قطعات الکترونیکی عالی با بالاترین رضایت بین کارمندان و مشتریان!
 
ماموریت:به ایجاد ارزش برای کارکنان و مشتریان ادامه دهید!
 
ارزش های ما :
 

اشتراک گذاری

ابتدا به منافع تیم پایبند باشید،

به فدایی گرایی پایبند باشید،

به اشتراک ارزش ارزیابی باز و معقول پایبند باشید.

 

مشارکت

هماهنگی بین اعضای تیم،

برای حداکثر کارایی یکدیگر را تکمیل کنید.

 

نوآوری

نه محدود به تفکر ذاتی،

همیشه به دنبال راه های جدید،

برای رفع نیازهای بازار

 

واقع بین

مشتری محور، نتیجه گرا، کارآمد و کم هزینه برای رفع نیازهای معقول.

 

استراتژی عملیاتی:

اول کیفیت خوب!

رشد همراه با مشتریان!

اهداف مدیریت کیفیت!

به طور مداوم استراتژی های توسعه جدیدی را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ایجاد کنید.

 


مشتریان:
خواسته مشتری انگیزه و جهت ماست.ما همیشه به نیازهای مشتری به عنوان یک جهت پایبند هستیم و بر روی نیازهای مشتری کار می کنیم.مشتری مبنای بقای ماست!درخواست برای ایجاد مشتریان سریع، راحت، ایمن و قابل اعتماد با تلاش همه کارکنان فرشته فناوری!
 
مکانیسم همکاری:مشتری اول، خدمات اول، نقطه شروع و پایان ما است.نحوه حفظ تمامی بخش ها و همکاران شرکت توانسته است حول محور پایبندی شرکت به مسیر رشد کند، به منظور جلب اعتماد مشتریان با صداقت و مسئولیت پذیری، خط کلی استراتژی القایی پایبندی به مکانیزم فرآیند داخلی است و با پایبندی خارجی به یک سیستم شفاف، ما به مشتریان خود اجازه می دهیم سخت کوشی و استانداردهای کاری ما را ببینند، به مشتریان اجازه دهیم برای خود امتیاز بگیرند، بر مفهوم یکپارچگی تمرکز کنند، مکانیسم مدیریت سیستم را بر روی کار پیاده سازی کنند، و استراتژی های بازرسی و نظارت متقابل را انجام دهند. از بالا به پایین و دستیابی به سفارشات.بعد از آزادی یک نفر مسئول است!

عده ای اجرا می کنند، عده ای نظارت می کنند، عده ای نتیجه گیری می کنند، عده ای پاداش و تنبیه را تمرین می کنند!حفاظت از نیازهای مشتریان را می توان در بسیاری از جنبه ها در مکانیزم ما به دست آورد.همه بخش ها با یکدیگر همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان ایمن، منظم، به موقع و موثر هستند!
 
همکاران:
شرکت فرشته فناوری الکترونیک می داند که موفقیت این شرکت همیشه از تلاش هر همکار جدایی ناپذیر است.ما از تلاش ها و مشارکت های انجام شده توسط هر کارمند در خانواده Angel Technology بسیار خرسندیم.ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا کارکنان را در پی کار، عقاید و غیره قرار دهیم. از طریق روش های مدیریت انسانی. جو شرکتی و مزایای سخاوتمندانه به همکاران ما پاداش می دهد.از طریق معرفی آموزش‌های حرفه‌ای پیشرفته، سمینارهای صنعتی و آموزش خوداشتغالی، تلاش می‌کنیم تا موقعیت کارکنان خود را در همان موقعیت ارتقا دهیم.شرکت Angel Technology Electronics نیز می تواند رشد کند.پایبندی به استراتژی شرکت یادگیری محور ایده آل ما است!
 
مسئولیت اجتماعی / آگاهی زیست محیطی:
شرکت فرشته فناوری الکترونیک به عنوان یک شرکت تجاری، همیشه به مکانیزم عملیاتی قانونی و معقول پایبند است، در تلاش برای ایجاد مشاغل بیشتر برای جامعه است، مشتاقانه در فعالیت های رفاهی اجتماعی مشارکت می کند و از طریق مکانیسم های علمی مدیریت می کند تا اطمینان حاصل شود که تجارت اصلی ما با دولت مطابقت دارد. مقررات و مطابق با قوانین زیست محیطی است.، به استراتژی ROHS پایبند باشید، حتی در کار روزانه برای دستیابی به حفاظت از منابع، شرکت Angel Technology Electronics نیز از هزینه های قابل کنترل موثر بهره می برد!
 
هدف:
شرکای مورد اعتماد مشتریان
تیمی گرم و قابل اعتماد از کارکنان،.
رشد اعتماد سهامداران
شرکت اعتماد شناخته شده در صنعت.
با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما