پیام فرستادن
صفحه اصلی > Angel Technology Electronics Co نمایه شرکت

Angel Technology Electronics Co

Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
Angel Technology Electronics Coنمایه شرکت
آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , اقیانوسیه , در سراسر جهان
فروشگاه اصلی
سازنده , توزیع کننده / عمده , عامل
نوع کسب و کار
ریزتراشه، دستگاه های آنالوگ (فناوری خطی، ماکسیم)، STMicroelectronics، XILINX، Intel (Altera)، Renesas، SiliconLabs، NXP، Mornsun
برندها
20~200
تعداد کارمندان
80 millions-500 millions
فروش سالانه
2006
سال تاسیس
50% - 60%
صادرات p.c.
مشتریان خدمت کردند
معرفی

Angel Technology Electronics Co در هنگ کنگ تأسیس شد از سال 2006، شعبه ما در دره سیلیکون چین، شنژن واقع شده است.PCB و PCB مونتاژ ((SMT).

 

 

ماموریت شرکت الکترونیک تکنالوژی فرشتگان همیشه این بوده که قطعات الکترونیک با کیفیت را به تولید کنندگان در سراسر جهان ارائه دهد.چشم انداز Angel-tech تبدیل شدن به تامین کننده قطعات الکترونیکی عالی با بالاترین رضایت بین کارکنان و مشتریان استما به کانال اصلی برای بسته شدن پروژه ها و جمع آوری موجودی برای توزیع کنندگان بزرگ مانند Arrow Electronics و سازندگان قراردادی تبدیل شدیم.شرکت الکترونیک آنجل تکنولوژي از اون موقع به منابع اجزای با کیفیت بالا از تولید کنندگان محلی در چین اضافه شده است.

 

سیاست فلسفه شرکت Angel Technology Electronics Co نوآوری است، محدود به تفکر ذاتی نیست، همیشه به دنبال راه های جدید برای پاسخگویی به نیازهای بازار است.پس ما متخصص در ارائه مشتریان با یک توقف خدمات از اجزای الکترونیکی، PCB و SMT از سال 2006 ، کمک به مشتریان نهایی برای تکمیل کارآمد کل پروژه از جمله فرآیند تهیه لیست BOM و غیره


شرکت الکترونیک تکنالوژی انجل همیشه بیشتر به مشتری وابسته بود تا به فرصت.معني اينه که اينجلتک هميشه بهترين راهي رو انتخاب ميکنه که براي روابط بلندمدت با مشتري بهتر از نگاه کوتاه مدت باشهبه همین دلیل ما یکی از بالاترین امتیازات حفظ مشتری در میان توزیع کنندگان چین داریم

 

 

اولویت رضایت مشتری:

به خاطر اینکه مشتریان ما در قلب کار ما هستند، در Angel Technology Electronic Co، هدف ما این است که مشتریان را با قطعات الکترونیکی تامین، تولید PCB،سرویس یک توقف برای مونتاژ SMT.

 

نوآوری و خلاقیت:
ما معتقدیم که نوآوری برای موفقیت ما اساسی است و ما به طور خاص افتخار می کنیم که به طور منظم با نوآوری کنندگان صنعت و مشتریان خود همکاری نزدیک داشته باشیم تا استانداردهای جدیدی را تعیین کنیم.این شرکت همچنین با شرکت های بیشتری همکاری می کند تا فناوری های جدید را در خانه های هوشمند و PMIC کشف کند..

 

مدیریت موجودی:
Angel Technology Electronics Co یک نرم افزار انبار سازی شخص ثالث و مدیریت موجودی IT حرفه ای را برای مشتریان برای دستیابی به اتصال بی نقص ارائه می دهد.مالکیت قطعات تنها می تواند زمانی منتقل شود که مشتری از قطعات استفاده کند..

قطعات وارد شده توسط "آنجل تکنولوژي الکترونيک" از بازرسي هاي سختگير گذريده اند و محصولات در داروخانه هاي استاندارد ضد ايستاتيک، ضد رطوبت، ضد درجه حرارت بالا،و سهام به طور منظم آزمایش می شود تا قطعات امن باشد.

 

استاندارد حمل بسته بندی:
قطعات در طول حمل و نقل برای عملکرد آزمایش می شوند و بسته بندی باید ضد آب، ضد رطوبت و ضد ضربه باشد.شرکت انجل تکنولوژي الکترونيک با چند شرکت حمل و نقل بار اول درجه ي بين المللي همکاری مي کند تا مطمئن شود که قطعات شهر هاي درجه ي اول و دوم در آن روز تحویل داده شوند، و روز بعد می رسند. کالاهای شهرهای سطح سوم و مناطق دورافتاده می توانند در آن روز تحویل داده شوند و در عرض دو روز به مشتری برسد.

 

شرکت Angel Technology Electronics از سال 2006 در مورد قطعات الکترونیک، توزیع و ارائه راه حل های یکپارچه علاقه مند بوده است.ما همچنین یک تولید کننده PCBA با manufacotry خود را که می تواند بهتر برای مشتریان خانه هوشمند خدمت، ارتباطات، صنعت، الکترونیک خودرو و الکترونیک پزشکی و غیره

 

تاریخ

شرکت الکترونیک فناوری فرشتهیک توزیع کننده جهانی قطعات الکترونیکی و سازنده PCBA است.از آنجایی که گروه از سال 2006 تأسیس شد، ما همیشه از فلسفه تجاری "بهترین محصول، بهترین شهرت، بهترین خدمات، قیمت مناسب" حمایت می کنیم، بر اساس کیفیت حرفه ای و حرفه ای بودن مداوم، اعتماد و حمایت اکثر تامین کنندگان و مشتریان را جلب می کنیم و به سرعت در حال افزایش هستیم. در رقابت شدید بازار

 

از سال 2003، شرکت Angel Technology Electronic با تمرکز بر فروش قطعات الکترونیکی به ویژه برای مدارهای مجتمع در شنژن، چین تاسیس شده است.

 

در آغاز سال 2006، فرشته فناوری بخش فروش تجارت خارجی در شنژن و هنگ کنگ تاسیس شد، به طور رسمی وارد بازارهای خارجی برای تمام سری های توزیع قطعات الکترونیکی شد.

دسته بندی محصولات ما شامل اجزای فعال (مدارهای مجتمع آی سی، تراشه های حافظه، دیودها، ترانزیستورها و غیره)، اجزای غیرفعال (خازن، مقاومت، سلف و غیره) و قطعات الکترومکانیکی (کانکتورها، دستگاه های سوئیچینگ و غیره) است.

 

تا پایان سال 2015 به بیش از 3000 تولید کننده داخلی و خارجی خدمات رسانی کرده ایم.ما متعهد به ارائه راه حل های زنجیره تامین قطعات الکترونیکی یک مرحله ای برای OEM (تولید کننده تجهیزات اصلی) و EMS (ارائه دهندگان خدمات تولید الکترونیک) و ODM (تولیدکنندگان طرح اصلی)، از جمله کمبود، یافتن سخت، منابع جهانی قطعات EOL، طولانی مدت هستیم. - سفارشات انعطاف پذیر مدت و کوتاه مدت کارخانه اصلی و توزیع کننده، یک سری راه حل لیست BOM و غیره.

 

در سال 2018، کارخانه ای را در شنژن راه اندازی کرد. هر ساله میلیون ها برد مدار در اینجا تولید می شود که خدمات برتر را برای الکترونیک خودرو، ارتباطات برق، اتوماسیون صنعتی، خانه های هوشمند و سایر صنایع در سراسر جهان ارائه می دهد.ما به بهبود کیفیت و خدمات خود ادامه خواهیم داد.رضایت مشتری و توسعه علم و فناوری انگیزه همیشگی ماست.

 

اکنون ما تجربه زیادی در تولید PCBA داریم. ظرفیت روزانه کارخانه PCB ما 1200 متر مربع است، ما می توانیم نمونه PCB یک طرفه، دو طرفه را در عرض 48 ساعت، PCB 4-8 لایه را در 3-5 روز کاری برای تولید انبوه تحویل دهیم. PCB دو طرفه، زمان سرب 3-7 روز کاری، 4-8 لایه 5-10 روز است.زمان تحویل سریع و سریع به طور پایدار به مشتری ما از سرعت تحقیق سریع برای اشغال بازار اطمینان می دهد.

 

از تامین قطعات الکترونیکی تا تولید بردهای مدار چاپی چند لایه، فناوری فرشته بهترین انتخاب شماست.ما به مشتریان خود خدمات ارائه قطعات الکترونیکی، ساخت PCB و مونتاژ PCB را ارائه می دهیم تا در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

سرویس

از آنجا که مشتریان ما در قلب نحوه کار ما هستند،شرکت الکترونیک فناوری فرشتههستندحرفه ایتامین قطعات الکترونیکی، تولید PCB، خدمات یک مرحله ای مونتاژ SMT را به مشتریان ارائه دهید.

 

فرشته فناوری الکترونیک شرکتدسته بندی محصولات شامل اجزای فعال (مدارهای مجتمع آی سی، تراشه های حافظه، دیودها، ترانزیستورها و غیره) و اجزای غیرفعال (خازن، مقاومت، سلف و غیره) و اجزای الکترومکانیکی (کانکتورها، دستگاه های سوئیچینگ و غیره) است. تولید PCB، SMT مونتاژ. ما می توانیم بهتر به مشتریان خانه های هوشمند، ارتباطات، صنعت، الکترونیک خودرو و الکترونیک پزشکی و غیره خدمت کنیم.

 

شرکت الکترونیک فناوری فرشتهصنعت به طور جدی محدودیت مواد خطرناک (ROHS) اتحادیه اروپا را برای ترویج محصولات سبز و زمین سبز اجرا می کند.

هشدار: قطعات الکترونیکی سرب دار تأثیر بالقوه ای بر سلامت انسان و آلودگی طبیعت دارند!

 

Angel Technology Electronics Co

تیم
فرشته فناوری الکترونیکCO.همواره از مدیریت سیستم مسئولیت پیروی کرده و به اصل حسن نیت پایبند بوده و روش های مدیریت علمی را به کار گرفته و نرم افزارها و مفاهیم پیشرفته مدیریتی را معرفی کرده اند.شرکت فرشته فناوری الکترونیک همیشه نگرش ها و جزئیات ما را برای تعیین همه چیز در نظر گرفته است.ما کاملاً واضح هستیم، فقط برای اطمینان از اینکه مشتریان، کارمندان، سهامداران سود می‌برند، شرکت‌ها می‌توانند سالم و پیوسته رشد کنند!
 
خط مشی فلسفه شرکتشرکت الکترونیک فناوری فرشته
 
چشم انداز شرکت:تبدیل شدن به تامین کننده قطعات الکترونیکی عالی با بالاترین رضایت بین کارمندان و مشتریان!
 
ماموریت:به ایجاد ارزش برای کارکنان و مشتریان ادامه دهید!
 
ارزش های ما :
 

اشتراک گذاری

ابتدا به منافع تیم پایبند باشید،

به فدایی گرایی پایبند باشید،

به اشتراک ارزش ارزیابی باز و معقول پایبند باشید.

 

مشارکت

هماهنگی بین اعضای تیم،

برای حداکثر کارایی یکدیگر را تکمیل کنید.

 

نوآوری

نه محدود به تفکر ذاتی،

همیشه به دنبال راه های جدید،

برای رفع نیازهای بازار

 

واقع بین

مشتری محور، نتیجه گرا، کارآمد و کم هزینه برای رفع نیازهای معقول.

 

استراتژی عملیاتی:

اول کیفیت خوب!

رشد همراه با مشتریان!

اهداف مدیریت کیفیت!

به طور مداوم استراتژی های توسعه جدیدی را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود ایجاد کنید.

 


مشتریان:
خواسته مشتری انگیزه و جهت ماست.ما همیشه به نیازهای مشتری به عنوان یک جهت پایبند هستیم و بر روی نیازهای مشتری کار می کنیم.مشتری مبنای بقای ماست!درخواست برای ایجاد مشتریان سریع، راحت، ایمن و قابل اعتماد با تلاش همه کارکنان فرشته فناوری!
 
مکانیسم همکاری:مشتری اول، خدمات اول، نقطه شروع و پایان ما است.نحوه حفظ تمامی بخش ها و همکاران شرکت توانسته است حول محور پایبندی شرکت به مسیر رشد کند، به منظور جلب اعتماد مشتریان با صداقت و مسئولیت پذیری، خط کلی استراتژی القایی پایبندی به مکانیزم فرآیند داخلی است و با پایبندی خارجی به یک سیستم شفاف، ما به مشتریان خود اجازه می دهیم سخت کوشی و استانداردهای کاری ما را ببینند، به مشتریان اجازه دهیم برای خود امتیاز بگیرند، بر مفهوم یکپارچگی تمرکز کنند، مکانیسم مدیریت سیستم را بر روی کار پیاده سازی کنند، و استراتژی های بازرسی و نظارت متقابل را انجام دهند. از بالا به پایین و دستیابی به سفارشات.بعد از آزادی یک نفر مسئول است!

عده ای اجرا می کنند، عده ای نظارت می کنند، عده ای نتیجه گیری می کنند، عده ای پاداش و تنبیه را تمرین می کنند!حفاظت از نیازهای مشتریان را می توان در بسیاری از جنبه ها در مکانیزم ما به دست آورد.همه بخش ها با یکدیگر همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان ایمن، منظم، به موقع و موثر هستند!
 
همکاران:
شرکت فرشته فناوری الکترونیک می داند که موفقیت این شرکت همیشه از تلاش هر همکار جدایی ناپذیر است.ما از تلاش ها و مشارکت های انجام شده توسط هر کارمند در خانواده Angel Technology بسیار خرسندیم.ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد تا کارکنان را در پی کار، عقاید و غیره قرار دهیم. از طریق روش های مدیریت انسانی. جو شرکتی و مزایای سخاوتمندانه به همکاران ما پاداش می دهد.از طریق معرفی آموزش‌های حرفه‌ای پیشرفته، سمینارهای صنعتی و آموزش خوداشتغالی، تلاش می‌کنیم تا موقعیت کارکنان خود را در همان موقعیت ارتقا دهیم.شرکت Angel Technology Electronics نیز می تواند رشد کند.پایبندی به استراتژی شرکت یادگیری محور ایده آل ما است!
 
مسئولیت اجتماعی / آگاهی زیست محیطی:
شرکت فرشته فناوری الکترونیک به عنوان یک شرکت تجاری، همیشه به مکانیزم عملیاتی قانونی و معقول پایبند است، در تلاش برای ایجاد مشاغل بیشتر برای جامعه است، مشتاقانه در فعالیت های رفاهی اجتماعی مشارکت می کند و از طریق مکانیسم های علمی مدیریت می کند تا اطمینان حاصل شود که تجارت اصلی ما با دولت مطابقت دارد. مقررات و مطابق با قوانین زیست محیطی است.، به استراتژی ROHS پایبند باشید، حتی در کار روزانه برای دستیابی به حفاظت از منابع، شرکت Angel Technology Electronics نیز از هزینه های قابل کنترل موثر بهره می برد!
 
هدف:
شرکای مورد اعتماد مشتریان
تیمی گرم و قابل اعتماد از کارکنان،.
رشد اعتماد سهامداران
شرکت اعتماد شناخته شده در صنعت.