تماس با ما

تماس با شخص : Sophia

شماره تلفن : +85269426292

WhatsApp : +8613510234565

Free call

ربات خودکار هدایت شونده خودرو، راه حل های ربات AGV

December 20, 2021

آخرین اخبار شرکت ربات خودکار هدایت شونده خودرو، راه حل های ربات AGV

ربات های اولیه عمدتاً در کارخانه ها برای جایگزینی انسان ها در انجام برخی کارهای سنگین و تکراری استفاده می شدند.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و کاهش هزینه ها، تکنولوژی رباتیک به تدریج وارد خانه های مردم عادی شده است.به عنوان مثال، ربات‌های چمن‌زن و روبات‌های جارو به محصولات پرفروش فعلی تبدیل شده‌اند که به افراد در انجام برخی کارهای تکراری خانه کمک می‌کنند.

 

روبات‌های دروگر معمولی و روبات‌های جارو به عنوان ربات‌های خودروی هدایت‌شونده خودکار (AGV Robots) طبقه‌بندی می‌شوند که وظیفه یافتن خودکار مسیرها و حرکت مستقل برای انجام وظایف را دارند.اجزای اصلی آن شامل رادار، موتور و کنترل است.از اجزای مختلفی مانند سنسور مادون قرمز، سنسورهای مختلف (مادون قرمز، فاصله، برخورد، سقوط...)، منبع تغذیه و سایر اجزا تشکیل شده است.البته، بخش نرم افزار با عملکرد هوش مصنوعی هوشمند ترکیب می شود تا به طور مستقل محدوده وجین / جارو کردن، اجتناب از موانع، بازگشت به شارژ و غیره را تعیین کند، اجازه دهید این ربات، که می تواند به طور خودکار کارهای خانه را هدایت و انجام دهد، به عزیز جدید تبدیل شود. خانواده.با توجه به کاربرد ربات های AGV، در حال حاضر محصولات مرتبط زیادی در بازار وجود دارد.

 

آخرین اخبار شرکت ربات خودکار هدایت شونده خودرو، راه حل های ربات AGV  0

 

چمن زنی یک کار خسته کننده است که باید در تمام طول سال انجام شود.ربات چمن زنی می تواند به طور مستقل در چمن یا باغ حرکت کند و چمن ها را به خوبی برش دهد و جایگزین کار طاقت فرسا نیروی انسانی شود.راه حل معرفی شده توسط ST شامل انواع میکروکنترلرهای STM32 با کارایی بالا، ماسفت های قدرتمند، درایورهای دروازه و درایورهای موتور یکپارچه، و همچنین مجموعه ای از ابزارهای ارزیابی و توسعه سخت افزار و نرم افزار برای کمک به طراحی انواع مختلف موتورهای با راندمان بالا، راه حل های کنترلی است. و موتورهایی که برای حرکت چرخ ها و تیغه های برش ربات چمن زنی استفاده می شوند (مثلاً سه فاز براشلس و DC برس دار).

 

علاوه بر این، ST همچنین دارای مجموعه ای از راه حل های تبدیل برق و شارژ باتری AC-DC و DC-DC، و همچنین طیف گسترده ای از محصولات محیطی، حرکتی و حسگر مجاورتی است که برای توسعه چمن زنی هوشمند بسیار مناسب است. روبات هاربات چمن زنی طراحی شده توسط Integra Sources را به عنوان مثال در نظر بگیرید، با استفاده از MCU سری ST STM32F4 با هسته Cortex-M4، و FreeRTOS برای توسعه سیستم عامل، Microsoft Visual Studio با پلاگین Visual GDB با استفاده از C/C++ برای اجرای سیستم عامل، با استفاده از Altium Designer. IDE برای طراحی شماتیک و PCB، با استفاده از سنسور CMOS (دوربین) با گذرگاه DVP، دستگاه را می توان با استفاده از اتصال WiFi یا 3G به ابر (سرور) متصل کرد، اولین نمونه اولیه آن همچنین دارای یک ماژول بی سیم برای ارتباط با ایستگاه پایه است. یک LCD با صفحه نمایش لمسی برای رابط کاربری گرافیکی.برای موقعیت یابی دقیق از الگوریتم های GPS، شتاب سنج، ژیروسکوپ، قطب نما (مغناطیس سنج) و بینایی کامپیوتر استفاده می شود.

 

این ربات چمن زنی دارای رابط گرافیکی است، شارژ آن فقط یک ساعت طول می کشد و دارای یک گردش کار مستقل هوشمند است، می تواند نظارت بر وضعیت و هشدارهای رویداد را انجام دهد، همچنین دارای عملکرد تشخیص اشیاء است و می تواند از الگوریتم های بینایی کامپیوتری برای شناسایی چمن و چمن استفاده کند. رنگ آنیک سیستم چند سنسوری متشکل از شتاب‌سنج، ژیروسکوپ، مغناطیس‌سنج و GPS برای تشخیص موقعیت ماشین چمن‌زنی استفاده می‌شود و پس از اتمام باتری، خود را شارژ می‌کند.

آخرین اخبار شرکت ربات خودکار هدایت شونده خودرو، راه حل های ربات AGV  1

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما